• 0312 354 99 94 - 0536 739 54 47

Çilingir Servisi

Ev-Oto kapılarınız profesyonel cihazlar kullanılarak hasarsız bir şekilde açıyoruz.Kapıda mı kaldınız? Çilingir ihtiyacınız mı var? Bizi arayın. Bu numarayı kaydedin 0536 739 5447

Kilit satış ve montajı

İhtiyacınız olan kilit çeşitleri kapı hidrolikleri Elektrikli kilitler ve Akıllı kilit sistemleri satışı ve montajı hassasiyetle yapıyoruz. Kale kilit , ito kilit , Mult-Lock , yale kilit.

Kaşe ve kapı masa isimlikleri

: Son sistem Lazer makinamız ve Süblimasyon transefer baskı makinalarımızla her türlü kaşe ve kapı isimlikleri krsital masa isimlikleri prinç tabelaları yapıyoruz.

Oto garaj kepenk kumanda Çoğaltımı

Sonradan takılmış oto alarm kumandaları, iş yeri yada otopark kumandaları ve kepenk kumandalarını garantili bir şekilde çoğaltıyoruz. Ayrıca KOPYALANAMAYAN; BFT, NİCE, DEA, NEES, FAAC vb. orijinal kumandaları bulunur.

Kapı emniyet sistemleri

Hırsızlık olaylarından anlaşıldığı üzere standart ev kapıları maalesef güvenli değiller. Biz PRO KİLİT EMNİYET SİSTEMİ sayesinde standart ev kapılarınızı Güçlü Kale Duvarları haline getirebiliyoruz.

Elektronik oto anahtarı

İmmobilizerli otomobil anahtarlarını tamamen kayıp haldeyken yeni anahtar yapıyoruz, kırılan bozulan kumandaların tamirini yapıyoruz, eskiyen yıpranan tuşları delinen kumanda kaplarını yeni kumanda kabı ile değişimin yapıyoruz, tek kalan otomobil anahtarlarınızın yedeğini yapıp güvenlik önlemi olarak daha önce araç hafızasında kalan kayıp yada size verilmeyen anahtarları siliyoruz.

Toplu kaşe siparişleriniz alınır. 15 dk’da acil kaşe yapılır.